Tidtabell och Prislista

 

Degerfors - Kumla - Örebro - Stockholm

Följande tidtabell gäller från och med 2019-01-07 tills vidare

Tur     1001 1003 1005 1007 1009
      Må-Lö To Fr-Lö
Degerfors, järnvägsstationen   - 08:10 - - -
Karlskoga, bussterm.     - 08:25 - - -
Lindesberg, resecentrum   - - 08:00 - 11:00
Nora, stn     - - 08:25 - 11:25
Kumla Resecentrum     07:25 - - 09:25 -
Adolfsberg, Korskyrkans busshpl   07:40 - - 09:40 -
Västanhaga Circle K     07:50 - - 09:50 -
Örebro Resecentrum     08:00 09:00 09:00 10:00 12:00
Götlunda, Fårtallen vid värdshuset 08:25 09:25 09:25 10:25 12:25
Arboga, Circle K Bensingatan   08:40 09:40 09:40 10:40 12:40
Hallstahammar, Eriksbergs tpl, Hallsta krog 09:05 10:05 10:05 11:05 13:05
Sthlm, Cityterminalen     10:30 11:30 11:30 12:30 14:30

 

Stockholm - Örebro - Kumla - Degerfors

Följande tidtabell gäller från och med 2019-01-07 tills vidare

Tur     1002 1004 1006
      To Fr-Sö Må-Sö
Sthlm, Cityterminalen     16:00 16:00 18:00
Hallstahammar, Eriksbergs tpl, Hallsta krog 17:20 17:20 19:20
Arboga, Circle K Bensingatan   17:45 17:45 19:45
Götlunda, Fårtallen vid värdshuset 17:55 17:55 19:55
Örebro Resecentrum     18:20 18:20 20:20
Västanhaga Circle K     - - 20:30
Adolfsberg, Korskyrkans busshpl   - - 20:40
Kumla Resecentrum     - - 20:55
Nora, stn     - 18:55 -
Lindesberg, resecentrum   - 19:20 -
Karlskoga, bussterm.     18:55 - -
Degerfors, järnvägsstationen   19:10 - -



Tidtabell för nedladdning finner du här

 

 

Prislista


Boka och betala direkt via internet

Tur & retur samma dag 210:-
Enkel resa 140:-


Boka via telefon, betala på bussen med Swish,
kort eller kontant

Tur & retur samma dag 250:-
Enkel resa 180:-