Tidtabell och Prislista

Kumla - Örebro - Stockholm

Följande tidtabell gäller från och med 2020-01-01

             
      1001   1007  
Tur   Må-Lö    
             
Kumla Resecentrum     07:15 - 09:00  
Adolfsberg, Korskyrkans busshpl   07:30 - 09:15  
Västhaga Circle K     07:45 - 09:25  
Örebro Resecentrum     08:00 - 09:35  
Götlunda, Fårtallen vid värdshuset 08:25A - 10:00A  
Arboga, Circle K Bensingatan   08:40A - 10:15A  
Hallstahammar, Eriksbergs tpl, Hallsta krog 09:05A - 10:40A  
Sthlm, Cityterminalen     10:30 - 12:05  

A = Måste bokas minst 2 timmar innan avgång.

 

Stockholm - Örebro - Kumla

Följande tidtabell gäller från och med 2020-01-07 tills vidare

Tur         1006
          Må-Sö
Sthlm, Cityterminalen         18:00
Hallstahammar, Eriksbergs tpl, Hallsta krog     19:30
Arboga, Circle K Bensingatan       19:45
Götlunda, Fårtallen vid värdshuset     19:55
Örebro Resecentrum         20:30
Västhaga Circle K         20:40
Adolfsberg, Korskyrkans busshpl       20:50
Kumla Resecentrum         21:05
           
         

Prislista

Fr.o.m 10/6 är våra bussar kontantfria


Boka och betala direkt via internet

Tur & retur samma dag 210:-
Enkel resa 140:-


Boka via telefon, betala på bussen med Swish eller kort

Tur & retur samma dag 250:-
Enkel resa 180:-